Idź do strony głównej Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Droszewie

Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Droszewie

Cross Fiedlera na medal

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Ponad 500 osób stanęło  na starcie 30. edycji Crossu Fiedlera, czyli wielkiej, biegowej imprezy dla dzieci, młodzieży i dorosłych w Raszkowie. Biegacze z różnych szkół w Wielkopolsce postanowiło zmierzyć się z różnymi dystansami i przełajami na trasie. Dopisała pogoda i siły w nogach uczestników crossu.

Już od 30 lat Cross Fiedlera w Raszkowie cieszy się ogromną popularnością wśród młodych miłośników biegania. Na starcie biegów stawiła się również ekipa z Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Droszewie. Znakomicie spisał się Wiktor Bogacki, który po pasjonującym biegu zwyciężył wśród chłopców z rocznika 2004. Bardzo dobry wynik uzyskała Katarzyna Binek z klasy VIII, która uplasowała się na świetnym trzecim stopniu podium. Po naukę, pojechała Maria Frankiewicz z klasy IV i po dobrym biegu zajęła 17 miejsce.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy wysokiej formy i życzymy powodzenia w kolejnych zawodach sportowych.